02144334310

باربری تهران

ارزانترین بربری تهران

باربری و حمل اثاثیه تهران

باربری در تهران و شاید بهتر بگوییم همه ایران به یکی از حرفه‌های تخصصی تبدیل شده است که علاوه بر نیاز فیزیکی (نیاز به خدمات خودرو و نیروی انسانی) نیاز به دانش فنی مرتبط بالایی نیز دارد.

شرکت باربری تهران کوچ بار با سابقه بیش از ۱۵ سال در امر باربری در شهر تهران و باربری از تهران به شهرستان توانسته یکی از بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

خدمات باربری ارزان و تخفیف های مناسب بر روی تعرفه، تا تخفیف واقعی ۲۰% درصدی توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب نماید.

مشاوره رایگان باربری در تهران

جهت دریافت مشاوره قیمت رایگان و اطلاع از تخفیفات باربری میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار نمایید:

۴۴۳۳۴۳۱۰

 ۰۹۱۹۶۴۰۹۸۵۷

خدمات باربری تهران

شرکت کوچ بار با ارائه وسیع خدمات باربری تخصصی منازل و حمل اثاثیه در تهران و باربری از تهارن به شهرستان در حوزه های زیر فعالیت میکند:

  • تهیه وسایل و لوازم بسته بندی اثاثیه
  • بسته بندی اثاثیه منزل
  • حمل وسایل سنگین مانند گاو صندوق و…
  • باربری ایمن و تضمین شده

 

انواع خودروهای باربری در تهران

ارائه خدمات باربری مستلزم داشتن انواع خودروهای مناسب برای این منظور است، کوچ بار با داشتن طیف وسیعی از خودروها باربری متناسب با نیاز مشتریان را ارائه می‌دهد.

وانت بار تلفنی: وانت بارهای کوچ بار جهت حمل اثاثیه کم و با تکمیلی می‌باشند، منظور از تکمیلی این است در بسیاری از مواقع پس از تکمیل شدن یک کامیون مقداری از اثاثیه باقی مانده است.

سفارش یک کامیون دیگر نه از لحاظ اقتصادی به صرفه است و نه از لحاظ زیست محیطی. در این شرایط وانت بارهای کوچ بار با حضور در محل اثاثیه شما را با هزینه ای به مراتب کمتر جابجا می‌نمایند.

کامیونت: کامیونت های مسقف و عایق بندی شده جهت حمل اثاثیه در مناطق داخل شهری وسایل شکستنی مانند یخچال، تلوزیون و… را با ایمن ترین شیوه حمل مینمایند.

خاور باربری: خاورهای سقف دار و عایق بندی شده ضد ضربه، میتوانند با چینش صحیح وسایل سایل یک منزل را تا مسافت های طولانی به بهترین نحو ممکن حمل نمایند.

باربری‌های مجاز تهران

خدمات باربری مانند هر صنف دیگری دارای شرایط و قوانین خاص خود است. باربری در ایران دارای اتحادیه خود نیز است که آماده پاسخ گویی به مراجعه کنندگان است.

همشهریان گرامی می‌توانند جهت دریافت اطلاعات شرکت های باربری با مراجعه به سایت اتحادیه اصناف ایران اطلاعات شرکت باربری موردنظر خود را جستجو نموده تا داشتن مجوزهای آن شرکت اطلاع پیدا نمایند.

باربری مجاز تهران

اتحادیه اصناف ایران – بررسی باربری مجاز تهران

 

ذکر این نکته خالی از اهمیت نیست که مرجعی (وب سایتی) وجود ندارد که لیست باربری های مجاز را در آن بتوان مشاهده نمود.

همشهریان گرامی  با مراجعه به سایت احادیه اصناف و وب سایت اتحادیه باربری میتوانند صحت و سقم شرکت های باربری را به صورت جداگانه و مستقل جستجو نمایند.

بیمه باربری

بحث بیمه باربری یکی از بحث‌های چالش برانگیر میان شرکت های حمل و نقل و صاحب بار است. بهتر از ابتدا قبل از هرچیزی عنوان کنیم که بحث بیمه باربری بیشتر در موارد زیر به صورت رسمی جریان دارد.

شرایط بیمه باربری

بیمه باربری

  • باربری ترانزیتی
  • باربری صادراتی و وارداتی
  • باربری داخلی (مثال: حمل کولر از تبریز به تهران)
  • بیمه CMR
  • بیمه باربری دریایی
  • بیمه باربری هوایی

اما در این میان شرکت های باربری وجود دارند که با دریافت حق بیمه از صاحب بار، با و یا شاید بهتر بگوییم اثاثیه منزل اول را بیمه نموده و پس از تحویل کالا در مقصد پوشش بیمه به اتمام می‌رسد.

در اینجا چند سوال در مورد بیمه باربری در میان است که بهتر است به آنها پاسخ دهیم.

آیا وسایل شخصی مانند اثاثیه منزل را بیمه نماییم؟

بیمه کردن اثایه منزل در ایران مرسوم نیست، زیرا این نوع بیمه نه از لحاظ اقتصادی به صرفه است و نه از لحاظ انجام تشریفات و کاغذ بازی آن.

بیشتر بیمه های که در کشورهای اروپایی و آمریکای جهت حمل اثاثیه منزل صادر می‌شود برای حمل جواهرآلات و یا وسایل آنتیکی است که ممکن است چنصد هزار دلار ارزش داشته باشند.

در حالیکه در فرهنگ اجتماعی ما معمولا از گدزاشتن وسایل نیش شخصی در میان اثاثیه منزل خوداری می‌شود.

راه حل جهت بیمه کردن اثاثیه منزل چیست؟ ب

هتر است با مراجعه  حضوری به دفتر باربری اقدام به ارائه لیستس که قرار است حمل شود نماید و شرکت باربری صحت لیست را برای شما تایید نماید تا در مبدا و مقصد با حضور طرفین چک شود.

در این صورت شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت بیمه باربری که معمولا کمتر از چند ساعت نیز طول میکشد ندارید.

آیا بیمه نامه ای که برای ما صادر میشود رسمی است؟

در صورتی که قصد دارید در هر صورتی اثاثیه منزل خود را بیمه نمایید، میتوانید با مراجعه به یکی از شعب بیمه های ایران نسبت به بیمه نمودن رسمی وسایل خود اقدام نماید.

هزینه بیمه باربری تهران چقدر است؟

هرینه های بیمه باربری کاملا وابسته به میزان اثایه شما و ارزش آنها دارد. مککن است شما در لیست اقلام خود دارای پیناویی باشید که ۲۰۰ میلیون تومان ارزش دارشته باشد که در این صورت هزینه شما به نسب آن افزایش میابد.

باربری تضمینی تهران:

شرکت کوچ بار با ارائه تعهد نامه های کتبی و رسمی میتواند شما را از هزینه های سنگین باربری اثاثیه منزل خلاص نماید.

تعهد باربری تهران  شامل لیست کامل وسایل مورد حمل و نقل است که به امضای طرفین میرسد و شرکت باربری متعهد می‌شود تا در صورت وارد آمدن خسارت به اسباب و اثاثیه شما نسبت به جبران خسارت اقدام نماید.

جهت اطلاع از تعهد نامه‌های کتبی باربری تهران میتوانید با شماره باربری (مشاوره رایگان)، آیکن سبز رنگ سمت راست (در موبایل) و یا شماره زیر  تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۳۳۴۳۱۰

 ۰۹۱۹۶۴۰۹۸۵۷

مناطق تحت پوشش باربری تهران (کوچ بار)

کوچ بار با استقار خودروهای حمل بار در اکثر مناطق تهران خدمان باربری تهران را در کمترین زمان ممکن ارائه میدهد:

باربری مناطق تهران

باربری تهران

Call Now Button